Dr Anna Ciaćma


Lekarz medycyny estetycznej

W 1994 ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jest również specjalistą anestezjologii i intensywnej terapii. Przez ponad 20 lat pracowała w Klinice Szpitala Uniwersyteckiego, a od 2 lat jest kierownikiem zespołu anestezjologicznego w prywatnym szpitalu położniczo-ginekologicznym Medikor.

Jest aktywnym członkiem European Society of Anaesthesiology oraz The Obstetric Anaesthetists Association. Ponadto od kilku lat zajmuje się również medycyną estetyczną. Nieustannie wzbogaca swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i kongresach medycyny estetycznej, a także studiując w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia na kierunku kosmetologia i medycyna estetyczna dla lekarzy.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Jako kobieta rozumie potrzebę zachowania młodości i piękna, a jako anestezjolog chce zapewnić maksymalny komfort swoim pacjentkom. Jest osobą niezwykle ciepłą, traktującą pacjentów ze zrozumieniem i empatią.